Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Panel pokojowy PILOT R do Proton, Krypton, Argon, Titanic

Panel pokojowy do sterownika typu YETI,RADON,ARGON,TITANIC. Panel wyposażony jest w przewód o długości 20metrów zakończony wtyczką pasującą do sterowników firmy PROND. Panel-PILOT R nie potrzebuje dodatkowego zasilania- prąd pobiera bezpośrednio poprzez sterownik firmy PROND. Panel-PILOT R umożliwia ustawianie temperatury powietrza w pomieszczeniu lub kontrolę parametrów kotła z możliwością podnoszenia i obniżania temperatury wody na kotle c.o. Dowiedz się więcej

100,00 zł

Pełny opis

PPHU SEKOM-ŁUCKI
PRODUCENT KOTŁÓW C.O.
ROK ZAŁOŻENIA 1973
tel/fax 062 74 27 270


PRZEDSTAWIAMY PANEL POKOJOWY PILOT R DO STEROWNIKA TYPU YETI, PROTON, RADON CWU, KRYPTON CWU, ARGON 2 CWU, ARGON P, TITANIC (DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE)

Cena brutto tylko 100zł !! (plus koszt wysyłki za pobraniem)

 

OPIS:
Panel pokojowy do sterowników firmy PROND. Panel wyposażony jest w przewód o długości 20metrów zakończony wtyczką pasującą do sterowników firmy PROND. Panel-PILOT R nie potrzebuje dodatkowego zasilania- prąd pobiera bezpośrednio poprzez dany sterownik.

Panel-PILOT R umożliwia:
1. Ustawianie temperatury powietrza w pomieszczeniu
lub
2. Kontrolę parametrów kotła z możliwością podnoszenia i obniżania temperatury wody na kotle c.o. Panel posiada diody kontrolne pokazujące działanie pompy co oraz ewentualnie pompy cwu, dmuchawy oraz podajnika.

ZAPRASZAMY

Ceny przesyłek

Poczta Polska przelew waga 0.3 do 1kg:
14,00 zł
Kurier 0-3kg Przelew na konto:
15,00 zł
Paczka48h pobranie:
20,00 zł

Formy płatności

płatność przy odbiorze
płatność przelewem

Podziel się swoją opinią Panel pokojowy PILOT R do Proton, Krypton, Argon, Titanic

Jeśli już posiadasz ten produkt - podziel się swoimi wrażeniami. Czy decyzja o zakupie była słuszna? Napisz o swoich doświadczeniach - zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dziękujemy!

Wpisz wynik: 7 + 8*

Twoja ocena

Opinie o Panel pokojowy PILOT R do Proton, Krypton, Argon, Titanic

Przeczytaj opinie i recenzje osób, które kupiły Panel pokojowy PILOT R do Proton, Krypton, Argon, Titanic

23.12.2016 00:57

termostat prosty w obsłudze lepszy od niektórych za 300 zł posiadam go 6 lat jestem instalatorem i mam porównanie z innymi tego typu urządzeniami

18.11.2010 12:09

dobra

super urzadzenie POLECAM posiadam od roku i jestem zadowolony

30.10.2010 08:03

dobra

Urządzenie ok duża oszczędność polecam

10.09.2010 09:34

dobra

Gdyby miał jeszcze dzień i noc , ustawienie temp. zasobnika c.w.u. to byłby super na maxa. W sumie polecam , faktycznie duża oszczędność opału, dzięki funkcji wyłączania pompy c.o. i potrzymania temp. kotła . Szczeże też polecam.

26.01.2010 19:34

dobra

ma zalety, lecz jednej podstawowej nie ma funkcji..... dzień - noc , trzeba samemu przestawiać temperaturę.

08.11.2009 07:31

bardzo dobra

Bardzo szybka dostawa, Pilot godny polecenia.

10.09.2009 17:56

bardzo dobra

Urządzenie w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania kotła. Na bieżąco informuje o jego parametrach pracy bez potrzeby biegania do kotłowni. Przydatne alarmy dźwiękowe.

ilość odwiedzin: 31373

Podobne produkty

Proton PID Fuzzy Logic do...

Proton PID Fuzzy Logic do kotła miałowego

Sterownik Proton PID Fuzzy Logic sam dobiera obroty dmuchawy...

Sterownik Proton PID Fuzzy Logic sam dobiera obroty dmuchawy do zapotrzebowania na ciepło. Stała i płynna praca nadmuchu może dać oszczędności spalania nawet do 30% a także redukuje lub całkowicie eliminuje zjawisko odbijania w kotle.

205,00 zł

sprawdź

PILOT R do Proton, Krypton,...

PILOT R do Proton, Krypton, Argon, Titanic

Panel pokojowy do sterownika typu YETI,RADON,ARGON,TITANIC....

Panel pokojowy do sterownika typu YETI,RADON,ARGON,TITANIC. Panel wyposażony jest w przewód o długości 20metrów zakończony wtyczką pasującą do sterowników firmy PROND. Panel-PILOT R nie potrzebuje dodatkowego zasilania- prąd pobiera bezpośrednio poprzez sterownik firmy PROND. Panel-PILOT R umożliwia ustawianie temperatury powietrza w pomieszczeniu lub kontrolę parametrów kotła z możliwością podnoszenia i obniżania temperatury wody na kotle c.o.

100,00 zł

sprawdź

Pilot G panel termostat do...

Pilot G panel termostat do sterowników PROND

Zdalny panel sterujący PILOT G jest nowoczesnym i...

Zdalny panel sterujący PILOT G jest nowoczesnym i funkcjonalnym urządzeniem współpracującym z regulatorami firmy PROND wyposażonymi w gniazdo rj12. PILOT G umożliwia zdalny podgląd pracy urządzeń typu podajnik, dmuchawa czy pompa CO. Ponadto umożliwia zdalną zmianę nastawy kotła/obiegu, zmianę nastawy CWU oraz posiada funkcję termostatu pokojowego (wyłączanie pompy obiegowej gdy pomieszczenie zostanie dogrzane). Posiada wbudowane strefy czasowe (programowanie temperatury dla całego tygodnia)

160,00 zł

sprawdź