Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Titanic sterownik podajnika ślimakowego/tłokowego, STREFY CZASOWE!
front sterownika Titanic zdjęcie z obudową. Uwaga dostępny w kolorze czarnym lub stalowym w zależności od dostawy!! Tył sterownika, widok na gniazda wtykowe i czujniki. Czujnik: zasilenia,cwu,kosza,termostat awaryjny. Wyjście przewodu termostatu pokojowego lub czujnika pogodowego. Opcjonalny czujnik pogodowy, cena 40zł. Do sterowania kotłem na podstawie temp. na zewnątrz budynku.

Sterownik Titanic do kotła z podajnikiem ślimakowym, wyświetlacz ciekłokrystaliczny, strefy czasowe, opcja sterowania pogodowego. Obsługuje CWU oraz panele pokojowe (firmowy PILOT R lub innego producenta np.Euroster) Dowiedz się więcej

430,00 zł

Pełny opis

Sterownik TITANIC posiada budowę modułową, można go podzielić na panel oraz moduł wykonawczy. Panel jest wciskany w obudowę, dzięki czemu sterownik może być montowany zarówno na górze kotła jak i na jego boku.

Wersja 1s z gniazdami typu komputerowego z tyłu- szybkie podłączanie urządzeń!!

-Posiada obsługę CWU

-Wyjścia na panel pokojowy firmowy typu PILOT R lub osobne na panel pokojowy innego producenta np.Euroster czy Auraton

-Wyjście na podłączenie czujnika pogodowego do sterowania kotłem na podstawie temp. na zewnątrz budynku

Uproszczone programowanie podstawowych funkcji dzięki wyświetlaczowymi ciekłokrystalicznemu.

Sterownik posiada 4poziomy obsługi, od najprostszego po najbardziej rozwinięte sterowanie pogodowe w połączeniu ze strefami czasowymi na C.O. oraz CWU.
UWAGA! Po zakupie sterownik titanic ustawiony jest na najprostsza obsługę, czyli nastawa C.O. i ewnetualnie nastawa CWU, sugerujemy rozpoczęcie pracy w tym trybie, po poznaniu funkcjonowania mozna przełączyć sterownik na strefy  czasowe lub po zakupie czujnika pogodowego na sterowanie pogodowe. Sterownik w zależności od aktywnego poziomu zwiększa liczbę wyświetlanych funkcji!!


Ustawiamy na najprostszym poziomie obsługi:
1. Nastawa kotła, fabrycznie 55, zakres 35-90st.C
2. Czas podawania, fabryczna nastawa 12sekund, zakres 5-99sekund
3. Czas między podawaniem, fabryczna nastawa 30sekund, zakres od 5sekund do 30minut i 59sekund
4. Wydajność dmuchawy, fabryczna nastawa 12bieg, zakres 1-12bieg
5. Czas przedmuchu w stanie podtrzymania, fabryczna nastawa 10sekund, zakres wyłącz...5-59sekund
6. Czas przerwy w podtrzymaniu (przedmuch), nastawa fabryczna 5minut, zakres 1-59minut
7. Krotność podawania w podtrzymaniu (co który przedmuch podać razem paliwo), nastawa fabryczna 3, zakres 0-20 cykli
8. Nastawa CWU, nastawa fabryczna wyłącz., zakres 30-75..wyłącz

Do rozpalania mamy tryb ręczny w którym załączamy podawanie paliwa na palnik, zatrzymujemy podawanie, układamy podpałkę, uruchamiamy w trybie ręcznym dmuchawę. Po dobrym rozpaleniu przy temp. ok.30-35st.C przechodzimy do pracy w automacie.

Sterownik ma bardziej rozwinięty tryb serwisowy dla lepszego dopasowania do potrzeb klienta:
W trybie serwisowym mamy następujące możliwości wpływu na pracę sterowania:
9. Temperatura załączenia pompy C.O., nastawa fabryczna 35st.C, zakres 25-70..wyłącz
10. Czas odłączenia pompy C.O. (przy pracy z termostatem pokojowym), nastawa fabryczna 5minut, zakres włącz..1-30..wyłącz minut
11. Priorytet zasobnika CWU (bojlera), nastawa fabryczna wyłącz, czyli nieaktywne, równoległa praca pomp, nastawa na włącz powoduje włączenie priorytetu CWU, czyli njapierw kocioł grzeje bojler na temp. zadaną a dopiero później przechodzi na grzanie C.O.
12. Obniżenie temperatury kotła (przy pracy z termostatem pokojowym, nastawa fabryczna 10st.C, zakres 00-60st.C

 

Po włączeniu poziomu2, czyli strefy czasowe na wyświetlaczu dojda dodatkowe informacje oraz następujące nastawy:
13. Zegar - aktualna godzina, zakres 00:00-23.59
14. Dzień tygodnia, zakres poniedziałek-niedziela
14 Edycja stref, nastawa fabryczna wyłącz, zakres: wyłącz... 01-08 (najwięcej 8stref w ciągu doby)
a) działanie strefy w dni: nastawa fabryczna wyłącz, zakres: wyłącz; robocze (pon.-pt.), sob/nie; co dzień
b) czas włączenia strefy zakres 00:00-23:59
c) Korekta C.O. zakres -60st.C - +60st.C - jest to wybór o ile stopni ma byc skorygowana nastawa w danej strefie
d) Korekta CWU zakres wyłącz, -45st.C - +45st.C, jest to wybór o ile stopni skorygowana ma być nastawa CWU w danej strefie, możliwość wyłączenia grzania bojlera na kilka godzin.

 

Po włączeniu poziomu3, czyli sterowania pogodowego dojdzie do wypełnienia tabelka temperatur dla których kocioł ma trzymać daną temperaturę wody. Czujnik pogodowy kosztuje 40zł, dostepny na zamówienie.

Zapraszamy
PPHU SEKOM-Łucki
tel/fax 062 74 27 270

Ceny przesyłek

Kurier 0-3kg Przelew na konto:
15,00 zł
Poczta Polska przelew na konto - waga 1 do 2kg:
16,00 zł
Paczka48h pobranie:
19,50 zł

Formy płatności

płatność przy odbiorze
płatność przelewem

Podziel się swoją opinią Titanic sterownik podajnika ślimakowego/tłokowego, STREFY CZASOWE!

Jeśli już posiadasz ten produkt - podziel się swoimi wrażeniami. Czy decyzja o zakupie była słuszna? Napisz o swoich doświadczeniach - zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Dziękujemy!

Wpisz wynik: 9 + 7*

Twoja ocena

Opinie o Titanic sterownik podajnika ślimakowego/tłokowego, STREFY CZASOWE!

Przeczytaj opinie i recenzje osób, które kupiły Titanic sterownik podajnika ślimakowego/tłokowego, STREFY CZASOWE!

16.10.2016 12:17

dobra

Produkt jest dobrym rozwiązaniem ale te strefy i czujnik pogodowy to raczej zwiększa zużycie paliwa a nie pomaga.Te kotły z podajnikiem mają zbyt małą wydajność w stosunku do czasu pracy trzeba czekać ok 1 godz zanim dojdzie do zadanej temperatury a po włączeniu się pompki temperatura spada aż o 20 st C to jest porażka

05.10.2014 21:50

dobra

Jak sie wlacza strtefy

06.01.2013 11:53

dobra

witam to mój pierwszy piec z tym sterownikiem, powiem tak obsługa jest prosta działa perfekcyjnie jak dobrze sie go ustawi to wogóle nie musisz go dotykać polecam.

30.11.2012 20:22

dobra

Mam pytanie: Pod moim podajnikem tłokowym znajduje się czujnik temperatury, który idzie do mojego titanica. kilka razy podchodził mi dym na podajnik, który stawał się ciepły. Pomyślałem aby dobrzeby było jakby na reakcję czujnika temperatury dodał paliwa oddalając spalanie spod podajnika. Proszę o odpowiedz. widoknadom@gmail.com

18.12.2011 14:09

bardzo dobra

Sterownik bardzo dobry mam go przy swoim tłokowcu . Montowałem piece z innymi sterownikami z pid ale ten wypada lepiej polecam.

02.12.2011 14:04

bardzo dobra

Użytkuje ten sterownik wraz z PILOTEM R, super się sprawdza , są oszczędności w opale i wygoda. Ustawiam temperatury w strefach, gdy nas nie ma w domu, lub w nocy . W ten czas kocioł chodzi na niższej, a przed powrotem i nad ranem podnosi nieco temperaturę. Polecam

25.03.2011 09:54

bardzo dobra

Bardzo dobry sterownik nawet dla wymagających,ma oczywiście małe niedociągnięcia,ale ujdzie.Polecam.

23.12.2009 23:32

neutralna

Sterownik dobrze wykonany, zaspokaja potrzeby użytkownika,począwszy od prostego oprogramowania do skomplikowanego, świetnie się spisuje z Pilotem R, jedynie czego mu brak to możliwości zmiany temperatury pomieszczenia w strefach czasowych sterownika przy współpracy z PILOTEM R

23.12.2009 12:49

dobra

Sterownik brak pamięci w cyklach ,poza tym ok

ilość odwiedzin: 48000

Podobne produkty

PILOT R do Proton, Krypton,...

PILOT R do Proton, Krypton, Argon, Titanic

Panel pokojowy do sterownika typu YETI,RADON,ARGON,TITANIC....

Panel pokojowy do sterownika typu YETI,RADON,ARGON,TITANIC. Panel wyposażony jest w przewód o długości 20metrów zakończony wtyczką pasującą do sterowników firmy PROND. Panel-PILOT R nie potrzebuje dodatkowego zasilania- prąd pobiera bezpośrednio poprzez sterownik firmy PROND. Panel-PILOT R umożliwia ustawianie temperatury powietrza w pomieszczeniu lub kontrolę parametrów kotła z możliwością podnoszenia i obniżania temperatury wody na kotle c.o.

100,00 zł

sprawdź

ARGON3 CWU sterownik do...

ARGON3 CWU sterownik do podajnika ślimakowego

Regulator ARGON 3 CWU przeznaczony jest do sterowania...

Regulator ARGON 3 CWU przeznaczony jest do sterowania kotłami z ślimakowym podajnikiem paliwa. Proces regulacji realizowany jest przez pomiar temperatury cieczy w kotle C.O. i odpowiednie sterowanie procesem spalania paliwa w kotle nie dopuszczając do jego wygaśnięcia. Regulator steruje pracą: podajnika, dmuchawy, pompy centralnego ogrzewania (C.O.), pompy ciepłej wody użytkowej (C.W.U), posiada wyjście na zastosowanie domowego panelu kontrolnego PILOT R lub Pilot G.

400,00 zł

sprawdź

OGNIK pid-II do kotła...

OGNIK pid-II do kotła ślimakowego

OGNIK pid-II to pierwszy na rynku sterownik z płynną...

OGNIK pid-II to pierwszy na rynku sterownik z płynną regulacją mocy kotła przy wykorzystaniu algorytmu PID FUZZY LOGIC przy kotłach na paliwa stałe z podajnikiem ślimakowym. Nowy algorytm oparty o technologię logiki rozmytej (fuzzy logic) rozwinięty został do postaci PID-FBS (Flexible Burning System). Posiada funkcję elastycznego spalania oraz pid-II, które do minimum ograniczają kontakt użytkownika z urządzeniem sterującym. Ustawimy tylko temp. na C.O. i temp. na CWU.

540,00 zł

sprawdź

Titanic sterownik podajnika...

Titanic sterownik podajnika STREFY CZASOWE!

Sterownik Titanic do kotła z podajnikiem ślimakowym,...

Sterownik Titanic do kotła z podajnikiem ślimakowym, wyświetlacz ciekłokrystaliczny, strefy czasowe, opcja sterowania pogodowego. Obsługuje CWU oraz panele pokojowe (firmowy PILOT R lub innego producenta np.Euroster)

430,00 zł

sprawdź

Pilot G panel termostat do...

Pilot G panel termostat do sterowników PROND

Zdalny panel sterujący PILOT G jest nowoczesnym i...

Zdalny panel sterujący PILOT G jest nowoczesnym i funkcjonalnym urządzeniem współpracującym z regulatorami firmy PROND wyposażonymi w gniazdo rj12. PILOT G umożliwia zdalny podgląd pracy urządzeń typu podajnik, dmuchawa czy pompa CO. Ponadto umożliwia zdalną zmianę nastawy kotła/obiegu, zmianę nastawy CWU oraz posiada funkcję termostatu pokojowego (wyłączanie pompy obiegowej gdy pomieszczenie zostanie dogrzane). Posiada wbudowane strefy czasowe (programowanie temperatury dla całego tygodnia)

160,00 zł

sprawdź