Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

REGULACJE KOTŁÓW - SERWIS

REGULACJE KOTŁÓW - SERWIS

Dodajemy nową usługę dla pomocy Państwu w lepszej regulacji nowego kotła z podajnikiem firmy SEKOM-Łucki.

Pomoc w optymalizacji pracy kotła w danych regionach Polski.

Zapraszamy do współpracy instalatorów chętnych do wykonywania takich usług.

1. Regulacja spalania kotłów z podajnikiem w rejonie 50km od Oławy

 

Fachowa regulacja i ustawienia kotłów na ekogroszek.


Jeżeli mają Państwo problem z regulacją i ustawieniami parametrów pracy kotła na ekogroszek, np. zbyt duże zużycie ekogroszku, brak mocy kotła, nie dopalanie węgla, powstające spieki, itp. to zamiast tracić czas, nerwy i pieniądze wystarczy wysłać maila na adres piecreg@op.pl opisując w nim problem oraz podając numer kontaktowy pod który oddzwonię i uzgodnimy termin regulacji pieca.

 

Jako inżynier z kilkuletnim doświadczeniem podejmuję się regulacji i uruchomień wszystkich oferowanych na rynku pieców na ekogroszek.

 

Jeśli kocioł jest przewymiarowany, co jest regułą w Polsce lub brakuje mu mocy np. po rozbudowie domu to zmieniając parametry ustawień regulatora kotłowego dopasuję generowaną moc kotła do zapotrzebowania budynku na ciepło co zmniejszy wydatki na eko groszek lub zapobiegnie kosztownej wymianie kotła gdy jego moc jest zbyt niska. Na przykład po odpowiedniej regulacji ustawień kocioł o znamionowej mocy 18 kW będzie efektywnie pracował w zakresie mocy od 8 do 26 kW.

 

Wykonuję szybko, solidnie i w bardzo przystępnej cenie regulacje oraz pierwsze uruchomienia kotłów na ekogroszek. Gratisowo podczas wizyty zaproponuję odpowiednie rozwiązania obniżające zapotrzebowanie budynku na ciepło przez np. optymalizację dociepleń, instalacji grzewczej, wentylacji itp. Swoje usługi wykonuję w obrębie 50 km od Oławy.

powrót

Czytaj również: