Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Poznań - polecamy

Poznań - polecamy

Polecamy:

Instalator rejon Poznania:

Grzegorz Aleksanderek

firma "ALEX" Profesjonalne Usługi Hydrauliczne

telefon: 791 119 472

e-mail: grzegorzalex@o2.pl

www.hydraulik.poznan.pl

Firma instalacyjno – remontowa Hydraulik Alex istnieje na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Obecnie obszar działalności obejmuje teren Poznania i najbliższych okolic.

W swojej ofercie firma posiada nie tylko naprawę drobnych usterek, lecz również kompleksową obsługę w zakresie instalacji wodno – kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych, montażu urządzeń sanitarnych oraz wszelkich prac związanych z remontem i wykończeniem mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych. Firma posiada również niezbędne uprawnienia do wykonywania prób szczelności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądów instalacji gazowych.

 

Klienci firmy ALEX cenią wysoką jakość wykonywanych usług połączoną z konkurencyjnymi cenami. Zarówno na etapie wyceny, jak i montażu firma służy pełnym doradztwem w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych, materiałowych i funkcjonalnych. Za każdym razem kładziony jest jak największy nacisk na punktualność, rzetelność i terminowość wykonywanych zleceń.

Właściciel firmy ALEX świadczy swoje usługi całodobowo, również w niedziele i święta. W przypadku nagłej awarii jest w stanie szybko znaleźć się u klienta i naprawić usterkę zanim spowoduje ona znaczne szkody.


W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia zamówienia na usługi firmy ALEX Profesjonalne Usługi Hydrauliczne mogą Państwo się kontaktować drogą telefoniczną i mailową:

telefon: 791 119 472
e-mail: grzegorzalex@o2.pl

Grzegorz Aleksanderek

powrót

Czytaj również: