Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Aktualne Targi INSTALACJE 2010 Poznań 26-29.04.2010

Aktualne Targi INSTALACJE 2010 Poznań 26-29.04.2010

PPHU SEKOM-Łucki po raz kolejny pokazał swoje wyroby na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

Nasz kocioł Skam-P Premium z całkowicie żeliwnym palnikiem II-ej generacji zaprezentowaliśmy wspólnie z firmą TATAREK, producentem zaawansowanej elektroniki sterującej do kominków oraz kotłów a także z producentem wysokiej jakości kominków - firmą LECHMA.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska nr17 w pawilonie 9.

 

Zapraszamy instalatorów oraz punkty handlowe do współpracy z solidnym partnerem PPHU SEKOM-Łucki.

Produkcją kotłów C.O. zajmujemy się od 1973roku, na targach Instalacje pokazaliśmy się po raz 3-ci z rzędu.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie mają dla nas znaczenie prestiżowe i staramy się na nich pokazywać nowości i wyznaczać nowe trendy w branży.

 

W roku 2010 zaprezentowaliśmy model kotła Skam-P Premium. Kocioł wyposażony w najnowszy palnik II-ej generacji EKOENERGIA do spalanie miałów oraz groszków 0-31,5mm a także współspalania paliw węglowych z pellet lub ziarnem owsa.

Konstrukcja palnika Ekoenergia umożliwia samodzielne spalanie pellet lub ziarna owsa. Palnik w całości wykonany z żeliwa.

 

Innowacją na skalę rynku jest zastosowanie wysokogatunkowego żeliwa sferoidalnego do odlania ślimaka podającego opał.

 

Kocioł Skam-P Premium jest konstrukcją typu DUO, co oznacza, że wymiennik posiada drugie palenisko awaryjne.

 

Standardowo jest to wodny ruszt awaryjny umożliwiający spalanie drewna czy grubego węgla na bieżąco podczas pracy automatycznej.

Na życzenie klientów lub instalatorów zamiast wodnego rusztu awaryjnego można zastosować awaryjne, demontowane palenisko żeliwne o większej pojemności zasypu.

 

Kocioł Skam-P Premium w standardzie wyposażony jest także w sterowanie nowej generacji z algorytmem PID z auto doborem porcji paliwa oraz ilości powietrza do zapotrzebowania na ciepło.

Do wyboru naszym klientom oferujemy w standardzie prostego Ognika PID-II marki Elektro-Miz lub RT09pid marki TATAREK wyposażonego w wyświetlacz LCD oraz strefy czasowe.

 

Za dopłatą 500zł można wybrać najnowszy wyrób - sterownik PUMA z kolorowym wyświetlaczem, algorytmem PID, wyjściem USB do samodzielnej aktualizacji softu bez potrzeby wysyłki produktu do serwisu producenta. W sterowniku można poprzez kod serwisowy załączyć wykres rysujący charakterystykę pracy kotła.

 

Zapraszamy do współpracy

mgr. Jarosław Orłowski

 

PPHU SEKOM-Łucki

Producent Kotłów C.O.

rok założenia 1973

Kowalew, ul.24 Stycznia 10

63-300 Pleszew 1

 

tel/fax 62 74 27 270

sekom@sekom-pleszew.com.pl

powrót

Czytaj również: